Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Opava s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

46 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 60 m²Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²

Prodej bytu 3+kk 60 m²

Hlavní, Bolatice

4 300 000 Kč

71 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 115 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²

Hlavní, Bolatice

6 800 000 Kč

72 340 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²

Nábřežní, Kravaře

6 900 000 Kč

34 500 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²

Bolatická, Kravaře

6 500 000 Kč

27 083 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²
Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²
Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²

Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²

Holasovice, okres Opava

4 990 000 Kč

12 171 Kč/m2

Prodej domu 215 m²Prodej domu 215 m²
Prodej domu 215 m²
Prodej domu 215 m²

Prodej domu 215 m²

Vladislava Vančury 343/43, Hlučín

8 490 000 Kč

39 488 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Slezská, Opava

7 800 000 Kč

95 122 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Slezská, Opava

6 900 000 Kč

98 571 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Slezská, Opava

7 600 000 Kč

92 683 Kč/m2

Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²

Hradec nad Moravicí, okres Opava

6 590 000 Kč

24 407 Kč/m2

1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 115 nemovitostí