Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Ostrava-město s cenou do 17 mil. Kč

Do 17 mil. Kč

150 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²

Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²

Klímkova 1843/42, Ostrava - Slezská Ostrava

9 950 000 Kč

9 495 000 Kč

49 197 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.8

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 537 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1353 m²Prodej stavebního pozemku 1353 m²
Prodej stavebního pozemku 1353 m²
Prodej stavebního pozemku 1353 m²

Prodej stavebního pozemku 1353 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

3 250 000 Kč

2 402 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 1353 m²
Prodej stavebního pozemku 1353 m²

Prodej stavebního pozemku 1353 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

2 990 000 Kč

2 210 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 136 m², pozemek 296 m²Prodej domu 136 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 296 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

13 800 000 Kč

101 471 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50.9 m²Prodej bytu 2+kk 50.9 m²
Prodej bytu 2+kk 50.9 m²
Prodej bytu 2+kk 50.9 m²

Prodej bytu 2+kk 50.9 m²

Biskupská, Ostrava

6 670 944 Kč

131 060 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 840 m²Prodej stavebního pozemku 840 m²
Prodej stavebního pozemku 840 m²
Prodej stavebního pozemku 840 m²

Prodej stavebního pozemku 840 m²

Šenov, okres Ostrava-město

2 800 000 Kč

3 333 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 1+1 29 m²Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²

Prodej bytu 1+1 29 m²

Čujkovova 1856/52, Ostrava - Zábřeh

1 950 000 Kč

67 241 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej domu 342 m², pozemek 467 m²Prodej domu 342 m², pozemek 467 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 467 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 467 m²

Prodej domu 342 m², pozemek 467 m²

Havlíčkova 767, Klimkovice

12 990 000 Kč

10 999 000 Kč

32 161 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Alžběta Večerková
Realitní kancelář: Mgr. Alžběta Večerková REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Mgr. Alžběta Večerková

Mgr. Alžběta Večerková

4.9

Realitní kancelář: Mgr. Alžběta Večerková REALITY PRORADOST
Prodej bytu 4+kk 75 m²Prodej bytu 4+kk 75 m²
Prodej bytu 4+kk 75 m²
Prodej bytu 4+kk 75 m²

Prodej bytu 4+kk 75 m²

29. dubna 252/19, Ostrava - Výškovice

5 730 000 Kč

76 400 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 61 m²Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²

Prodej bytu 2+kk 61 m²

Biskupská, Ostrava

10 502 912 Kč

172 179 Kč/m2

1...111213...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 537 nemovitostí