Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Ostrava-město s cenou do 17 mil. Kč

Do 17 mil. Kč

146 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 91.2 m²Prodej bytu 3+kk 91.2 m²
Prodej bytu 3+kk 91.2 m²
Prodej bytu 3+kk 91.2 m²

Prodej bytu 3+kk 91.2 m²

Biskupská, Ostrava

12 696 544 Kč

139 216 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 537 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 75 m²Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²

Prodej bytu 4+1 75 m²

Jana Škody, Ostrava

3 990 000 Kč

53 200 Kč/m2

Prodej domu 147 m²Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²

Prodej domu 147 m²

Morušová, Šenov

10 990 000 Kč

74 762 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej bytu 3+kk 150 m²Prodej bytu 3+kk 150 m²
Prodej bytu 3+kk 150 m²
Prodej bytu 3+kk 150 m²

Prodej bytu 3+kk 150 m²

Zámostní 1155/27, Ostrava - Slezská Ostrava

12 500 000 Kč

83 333 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.8

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej stavebního pozemku 935 m²Prodej stavebního pozemku 935 m²
Prodej stavebního pozemku 935 m²
Prodej stavebního pozemku 935 m²

Prodej stavebního pozemku 935 m²

Vratimov, Ostrava-město

2 900 000 Kč

3 102 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1855 m²Prodej stavebního pozemku 1855 m²
Prodej stavebního pozemku 1855 m²
Prodej stavebního pozemku 1855 m²

Prodej stavebního pozemku 1855 m²

Vratimov, Ostrava-město

5 600 000 Kč

3 019 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 920 m²Prodej stavebního pozemku 920 m²
Prodej stavebního pozemku 920 m²
Prodej stavebního pozemku 920 m²

Prodej stavebního pozemku 920 m²

Vratimov, Ostrava-město

3 100 000 Kč

3 370 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

Karla Pokorného, Poruba, Ostrava

4 300 000 Kč

4 200 000 Kč

53 846 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 2+1 42.27 m²Prodej bytu 2+1 42.27 m²
Prodej bytu 2+1 42.27 m²
Prodej bytu 2+1 42.27 m²

Prodej bytu 2+1 42.27 m²

Masarykovo náměstí 2572/8, Ostrava - Moravská Ostrava

4 600 000 Kč

4 399 000 Kč

104 069 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 4+1 79 m²Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²

Prodej bytu 4+1 79 m²

Václava Jiřikovského 139/28, Ostrava - Dubina

4 640 000 Kč

4 590 000 Kč

58 101 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
1234...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 537 nemovitostí