Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Ostrava-město s cenou do 19 mil. Kč

Do 19 mil. Kč

154 nemovitostí

doporučené

Prodej domu, pozemek 779 m²Prodej domu, pozemek 779 m²
Prodej domu, pozemek 779 m²
Prodej domu, pozemek 779 m²

Prodej domu, pozemek 779 m²

Československé armády, Michálkovice, Ostrava

4 700 000 Kč

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 539 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Zednická, Poruba, Ostrava

3 825 000 Kč

75 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Opavská 1128/60, Ostrava - Poruba

3 390 000 Kč

58 448 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 150 m²Prodej bytu 3+kk 150 m²
Prodej bytu 3+kk 150 m²
Prodej bytu 3+kk 150 m²

Prodej bytu 3+kk 150 m²

Zámostní 1155/27, Ostrava - Slezská Ostrava

12 500 000 Kč

83 333 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej bytu 3+1 106 m²Prodej bytu 3+1 106 m²
Prodej bytu 3+1 106 m²
Prodej bytu 3+1 106 m²

Prodej bytu 3+1 106 m²

Nádražní 1816/84, Ostrava - Moravská Ostrava

5 720 000 Kč

53 962 Kč/m2

Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

U Sýpky, Ostrava

4 500 000 Kč

40 909 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Kriho
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Radek Kriho

Radek Kriho

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1284 m²Prodej stavebního pozemku 1284 m²
Prodej stavebního pozemku 1284 m²
Prodej stavebního pozemku 1284 m²

Prodej stavebního pozemku 1284 m²

Martinov ve Slezsku

2 500 000 Kč

1 947 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Zimmlerova 2999/27, Ostrava - Zábřeh

3 200 000 Kč

74 419 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 4+1 96 m²Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²

Prodej bytu 4+1 96 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

4 990 000 Kč

51 979 Kč/m2

Realitní makléř: Ivona Hasova
Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Realitní makléř: Ivona Hasova

Ivona Hasova

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Prodej bytu 3+kk 62.57 m²Prodej bytu 3+kk 62.57 m²
Prodej bytu 3+kk 62.57 m²
Prodej bytu 3+kk 62.57 m²

Prodej bytu 3+kk 62.57 m²

Jana Škody, Ostrava

4 290 000 Kč

68 563 Kč/m2

1...91011...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 539 nemovitostí