Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Ostrava-město s cenou do 19 mil. Kč

Do 19 mil. Kč

154 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Jugoslávská 2849/59, Ostrava - Zábřeh

4 290 000 Kč

72 712 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 534 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Arbesova, Ostrava

3 800 000 Kč

60 317 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

5 460 000 Kč

5 150 000 Kč

51 500 Kč/m2

Prodej domu 350 m²Prodej domu 350 m²
Prodej domu 350 m²
Prodej domu 350 m²

Prodej domu 350 m²

Klimkovice, Ostrava-město

20 000 000 Kč

19 000 000 Kč

54 286 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Sirotčí, Ostrava

2 300 000 Kč

28 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 3+1Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1

Prodej bytu 3+1

Josefa Skupy, Poruba, Ostrava

3 460 000 Kč

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Aloise Gavlase, Ostrava

3 580 000 Kč

49 041 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²

Malá strana 58, Olbramice

5 790 000 Kč

38 600 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Prodej bytu 2+1 54.58 m²Prodej bytu 2+1 54.58 m²
Prodej bytu 2+1 54.58 m²
Prodej bytu 2+1 54.58 m²

Prodej bytu 2+1 54.58 m²

Mitušova, Ostrava

2 900 000 Kč

53 133 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej domu 119 m², pozemek 797 m²Prodej domu 119 m², pozemek 797 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 797 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 797 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 797 m²

Bedřicha Smetany 451/6, Ostrava - Polanka nad Odrou

7 800 000 Kč

65 546 Kč/m2

1...8910...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 534 nemovitostí