Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Plzeň-město s cenou do 28 mil. Kč

Do 28 mil. Kč

72 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Zábělská, Plzeň

4 790 000 Kč

92 115 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Málek
Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Realitní makléř: Ondřej Málek

Ondřej Málek

5.0

Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 349 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

3 490 000 Kč

71 224 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²

Plzeňská, Plzeň

11 900 000 Kč

91 538 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Terezie Brzkové, Plzeň

4 890 000 Kč

87 321 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Částkova 1828/13, Plzeň - Východní Předměstí

6 299 000 Kč

82 882 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²

Nad Řekou 505/16, Plzeň 1 - Bolevec

7 890 000 Kč

87 667 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76.26 m²Prodej bytu 3+1 76.26 m²
Prodej bytu 3+1 76.26 m²
Prodej bytu 3+1 76.26 m²

Prodej bytu 3+1 76.26 m²

Dlouhá 773/6, Plzeň 4 - Lobzy

6 200 000 Kč

81 301 Kč/m2

Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²

Výsluní ev. č. 2814, Plzeň 3 - Doudlevce

8 500 000 Kč

110 390 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²

Bolevec ev. č. 2845, Plzeň

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

79 600 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 25.2 m²Prodej bytu 1+kk 25.2 m²
Prodej bytu 1+kk 25.2 m²
Prodej bytu 1+kk 25.2 m²

Prodej bytu 1+kk 25.2 m²

Jižní Předměstí, Plzeň

4 190 000 Kč

166 270 Kč/m2

1...345...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 349 nemovitostí