Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Rakovník s cenou do 14 mil. Kč

Do 14 mil. Kč

35 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²

Na Drahách, Rynholec

8 490 000 Kč

56 600 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 187 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²

Václavská 377, Rakovník II

6 000 000 Kč

5 995 000 Kč

62 448 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²

Na vápenici 112, Lišany

3 750 000 Kč

3 200 000 Kč

37 209 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 803 m²Prodej stavebního pozemku 803 m²
Prodej stavebního pozemku 803 m²
Prodej stavebního pozemku 803 m²

Prodej stavebního pozemku 803 m²

Mšecké Žehrovice, okres Rakovník

4 290 000 Kč

5 342 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 68 m²Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²

Prodej bytu 2+1 68 m²

Kuštova, Rakovník

5 500 000 Kč

4 900 000 Kč

72 059 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²

Skryje 106, Skryje

4 900 000 Kč

4 550 000 Kč

30 333 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²
Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²
Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²

Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²

Pavlíkov 3, Pavlíkov

11 990 000 Kč

10 990 000 Kč

97 257 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²

Hostokryje 55, Senomaty

6 250 000 Kč

5 750 000 Kč

66 860 Kč/m2

Prodej domu 560 m², pozemek 887 m²Prodej domu 560 m², pozemek 887 m²
Prodej domu 560 m², pozemek 887 m²
Prodej domu 560 m², pozemek 887 m²

Prodej domu 560 m², pozemek 887 m²

Skryje 48, Skryje

12 500 000 Kč

10 900 000 Kč

19 464 Kč/m2

Prodej domu 82 m², pozemek 1062 m²Prodej domu 82 m², pozemek 1062 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 1062 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 1062 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 1062 m²

Městečko, okres Rakovník

3 500 000 Kč

42 683 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 187 nemovitostí