Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Rakovník s cenou do 14 mil. Kč

Do 14 mil. Kč

35 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²

Krtská, Jesenice

2 750 000 Kč

45 082 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 187 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 126 m², pozemek 6798 m²Prodej domu 126 m², pozemek 6798 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 6798 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 6798 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 6798 m²

Třtice 80, Třtice

10 900 000 Kč

86 508 Kč/m2

Prodej domu 144 m²Prodej domu 144 m²
Prodej domu 144 m²
Prodej domu 144 m²

Prodej domu 144 m²

131, Zbečno

12 490 000 Kč

86 736 Kč/m2

Prodej chaty 18 m², pozemek 1022 m²Prodej chaty 18 m², pozemek 1022 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 1022 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 1022 m²

Prodej chaty 18 m², pozemek 1022 m²

Senec, okres Rakovník

1 990 000 Kč

110 556 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šmaus
Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Realitní makléř: Jiří Šmaus

Jiří Šmaus

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²

Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²

Svojetín 14, Svojetín

4 990 000 Kč

27 268 Kč/m2

Prodej chaty 42 m², pozemek 489 m²Prodej chaty 42 m², pozemek 489 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 489 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 489 m²

Prodej chaty 42 m², pozemek 489 m²

Pavlíkov, okres Rakovník

3 490 000 Kč

3 190 000 Kč

75 952 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²

Pražská, Rakovník

6 470 000 Kč

24 885 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²

Lesní 904, Nové Strašecí

8 990 000 Kč

44 950 Kč/m2

Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²

V Uličce, Mšec

5 090 000 Kč

66 104 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1371 m²Prodej stavebního pozemku 1371 m²
Prodej stavebního pozemku 1371 m²
Prodej stavebního pozemku 1371 m²

Prodej stavebního pozemku 1371 m²

Rakovník, okres Rakovník

4 790 000 Kč

3 494 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 187 nemovitostí