Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Rychnov nad Kněžnou s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

64 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²

Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²

Potštejn, okres Rychnov nad Kněžnou

5 885 000 Kč

49 042 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 166 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 120 m², pozemek 623 m²Prodej domu 120 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 623 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 623 m²

Lázeňská 84, Potštejn

5 885 000 Kč

49 042 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Družstevní 879, Týniště nad Orlicí

4 390 000 Kč

3 900 000 Kč

75 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Jiráskova 847, Rychnov nad Kněžnou

4 650 000 Kč

54 070 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vavrečka
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Petr Vavrečka

Petr Vavrečka

4.6

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²
Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²
Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²

Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²

Rokytnice v Orlických horách 427, Rokytnice v Orlických horách

5 499 000 Kč

14 246 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²

Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²

Liberk, okres Rychnov nad Kněžnou

2 130 000 Kč

1 990 000 Kč

49 750 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 251 m²Prodej stavebního pozemku 251 m²
Prodej stavebního pozemku 251 m²
Prodej stavebního pozemku 251 m²

Prodej stavebního pozemku 251 m²

Na Skalce, Častolovice

1 195 000 Kč

4 761 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

1 650 000 Kč

1 490 000 Kč

59 600 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²

Kamenečná 377, Kostelec nad Orlicí

1 650 000 Kč

1 490 000 Kč

15 051 Kč/m2

Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²

Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²

Čermná nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

4 199 000 Kč

73 667 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
1...4567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 166 nemovitostí