Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Šumperk s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

25 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2329 m²Prodej stavebního pozemku 2329 m²
Prodej stavebního pozemku 2329 m²
Prodej stavebního pozemku 2329 m²

Prodej stavebního pozemku 2329 m²

Velké Losiny, okres Šumperk

6 032 000 Kč

2 590 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Fiala
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ondřej Fiala

Ondřej Fiala

4.9

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 76 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 253 m², pozemek 7571 m²Prodej domu 253 m², pozemek 7571 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 7571 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 7571 m²

Prodej domu 253 m², pozemek 7571 m²

Palonín, okres Šumperk

5 590 000 Kč

22 095 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Rejhotice, Loučná nad Desnou

5 459 601 Kč

5 459 600 Kč

124 082 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Rejhotice, Loučná nad Desnou

7 598 465 Kč

124 565 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Rejhotice, Loučná nad Desnou

7 764 564 Kč

125 235 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 76 nemovitostí