Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Trutnov s cenou do 17 mil. Kč

Do 17 mil. Kč

75 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 90 m²Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²

Prodej bytu 4+1 90 m²

Mladé Buky 380, Mladé Buky

4 990 000 Kč

55 444 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 438 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1575 m²Prodej stavebního pozemku 1575 m²
Prodej stavebního pozemku 1575 m²
Prodej stavebního pozemku 1575 m²

Prodej stavebního pozemku 1575 m²

Mladé Buky, okres Trutnov

2 362 500 Kč

1 500 Kč/m2

Prodej domu 227 m², pozemek 805 m²Prodej domu 227 m², pozemek 805 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 805 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 805 m²

Prodej domu 227 m², pozemek 805 m²

Dolní Branná 12, Dolní Branná

10 250 000 Kč

45 154 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 91 m²Prodej bytu 4+1 91 m²
Prodej bytu 4+1 91 m²
Prodej bytu 4+1 91 m²

Prodej bytu 4+1 91 m²

Kuks, okres Trutnov

4 100 000 Kč

45 055 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2681 m²Prodej stavebního pozemku 2681 m²
Prodej stavebního pozemku 2681 m²
Prodej stavebního pozemku 2681 m²

Prodej stavebního pozemku 2681 m²

Dolní Olešnice, okres Trutnov

1 590 000 Kč

593 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Dukelská, Vrchlabí

3 690 000 Kč

72 353 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 7007 m²Prodej stavebního pozemku 7007 m²
Prodej stavebního pozemku 7007 m²
Prodej stavebního pozemku 7007 m²

Prodej stavebního pozemku 7007 m²

Pec pod Sněžkou, okres Trutnov

4 690 000 Kč

669 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 96 m²Prodej bytu 4+kk 96 m²
Prodej bytu 4+kk 96 m²
Prodej bytu 4+kk 96 m²

Prodej bytu 4+kk 96 m²

Černý Důl 200, Černý Důl

9 900 000 Kč

103 125 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5827 m²Prodej stavebního pozemku 5827 m²
Prodej stavebního pozemku 5827 m²
Prodej stavebního pozemku 5827 m²

Prodej stavebního pozemku 5827 m²

Svoboda nad Úpou, okres Trutnov

5 490 000 Kč

942 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 1895 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1895 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1895 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1895 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1895 m²

Horní Kalná 117, Horní Kalná

9 990 000 Kč

83 250 Kč/m2

1234...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 438 nemovitostí