Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Ústí nad Orlicí s cenou do 15 mil. Kč

Do 15 mil. Kč

78 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 309 m², pozemek 389 m²Prodej domu 309 m², pozemek 389 m²
Prodej domu 309 m², pozemek 389 m²
Prodej domu 309 m², pozemek 389 m²

Prodej domu 309 m², pozemek 389 m²

17. listopadu 78, Ústí nad Orlicí

15 000 000 Kč

48 544 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 317 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1

Prodej bytu 3+1

Litice nad Orlicí, Záchlumí

2 285 000 Kč

Prodej stavebního pozemku 1001 m²Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Králíky, okres Ústí nad Orlicí

2 995 913 Kč

2 993 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 362 m²Prodej stavebního pozemku 362 m²
Prodej stavebního pozemku 362 m²
Prodej stavebního pozemku 362 m²

Prodej stavebního pozemku 362 m²

Pastviny, okres Ústí nad Orlicí

990 000 Kč

2 735 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Spořilov, Letohrad

4 899 000 Kč

4 350 000 Kč

62 143 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 577 m²Prodej stavebního pozemku 577 m²
Prodej stavebního pozemku 577 m²
Prodej stavebního pozemku 577 m²

Prodej stavebního pozemku 577 m²

Králíky, okres Ústí nad Orlicí

1 720 000 Kč

1 380 000 Kč

2 392 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2215 m²Prodej stavebního pozemku 2215 m²
Prodej stavebního pozemku 2215 m²
Prodej stavebního pozemku 2215 m²

Prodej stavebního pozemku 2215 m²

Rudoltice, okres Ústí nad Orlicí

1 650 000 Kč

1 350 000 Kč

609 Kč/m2

Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²

Českých bratří 719, Jablonné nad Orlicí

11 990 000 Kč

11 600 000 Kč

64 088 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1197 m²Prodej stavebního pozemku 1197 m²
Prodej stavebního pozemku 1197 m²
Prodej stavebního pozemku 1197 m²

Prodej stavebního pozemku 1197 m²

Červená Voda, okres Ústí nad Orlicí

2 480 902 Kč

2 073 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1155 m²Prodej stavebního pozemku 1155 m²
Prodej stavebního pozemku 1155 m²
Prodej stavebního pozemku 1155 m²

Prodej stavebního pozemku 1155 m²

Červená Voda, okres Ústí nad Orlicí

2 393 853 Kč

2 073 Kč/m2

1...456...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 317 nemovitostí