Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Ústí nad Orlicí s cenou do 15 mil. Kč

Do 15 mil. Kč

78 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 81 m²Prodej bytu 4+1 81 m²
Prodej bytu 4+1 81 m²
Prodej bytu 4+1 81 m²

Prodej bytu 4+1 81 m²

Jilemnického 180, Ústí nad Orlicí

4 160 000 Kč

51 358 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 320 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²

Krasíkov 118, Krasíkov

2 100 000 Kč

16 154 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej domu 99 m², pozemek 2297 m²Prodej domu 99 m², pozemek 2297 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 2297 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 2297 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 2297 m²

Svatý Jiří, okres Ústí nad Orlicí

3 500 000 Kč

35 354 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Prodej stavebního pozemku 3632 m²Prodej stavebního pozemku 3632 m²
Prodej stavebního pozemku 3632 m²
Prodej stavebního pozemku 3632 m²

Prodej stavebního pozemku 3632 m²

Lanškroun, okres Ústí nad Orlicí

1 908 900 Kč

526 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Paleček
Realitní kancelář: eDO reality
Realitní makléř: Tomáš Paleček

Tomáš Paleček

5.0

Realitní kancelář: eDO reality
Prodej domu 150 m², pozemek 1045 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1045 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1045 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1045 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1045 m²

Těchonín 11, Těchonín

5 995 000 Kč

39 967 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²

Horní Orlice ev. č. 46, Červená Voda

3 990 000 Kč

49 875 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 145 m², pozemek 2211 m²Prodej domu 145 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 2211 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 2211 m²

Hrádek 43, Hrádek

6 750 000 Kč

46 552 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Líšnice, okres Ústí nad Orlicí

2 799 999 Kč

70 000 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 82 m², pozemek 984 m²Prodej domu 82 m², pozemek 984 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 984 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 984 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 984 m²

Hnátnice 278, Hnátnice

4 160 000 Kč

50 732 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 190 m², pozemek 1970 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1970 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1970 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1970 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1970 m²

Ostrov, okres Ústí nad Orlicí

5 500 000 Kč

28 947 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
1...5678

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 320 nemovitostí