Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Žďár nad Sázavou

63 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 117 m², pozemek 211 m²Prodej domu 117 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 211 m²

Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou

7 290 000 Kč

62 308 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 161 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²

Moravec 25, Moravec

2 700 000 Kč

40 299 Kč/m2

Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²

Český Herálec 565, Herálec

6 749 000 Kč

40 413 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²

Dolní Libochová 9, Dolní Libochová

2 090 000 Kč

40 980 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 47 m²Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²

Prodej bytu 2+1 47 m²

Revoluční, Žďár nad Sázavou 3

4 200 000 Kč

89 362 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

8 085 183 Kč

99 817 Kč/m2

Realitní makléř: Robert Stavinoha
Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Realitní makléř: Robert Stavinoha

Robert Stavinoha

Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

4 143 656 Kč

129 489 Kč/m2

Realitní makléř: Robert Stavinoha
Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Realitní makléř: Robert Stavinoha

Robert Stavinoha

Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

5 792 276 Kč

103 434 Kč/m2

Realitní makléř: Robert Stavinoha
Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Realitní makléř: Robert Stavinoha

Robert Stavinoha

Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

3 779 090 Kč

125 970 Kč/m2

Realitní makléř: Robert Stavinoha
Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Realitní makléř: Robert Stavinoha

Robert Stavinoha

Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

4 994 129 Kč

110 981 Kč/m2

Realitní makléř: Robert Stavinoha
Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Realitní makléř: Robert Stavinoha

Robert Stavinoha

Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 161 nemovitostí