Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Žďár nad Sázavou s cenou od 1 mil. Kč

Od 1 mil. Kč

53 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 954 m²Prodej stavebního pozemku 954 m²
Prodej stavebního pozemku 954 m²
Prodej stavebního pozemku 954 m²

Prodej stavebního pozemku 954 m²

Petráveč, okres Žďár nad Sázavou

2 999 000 Kč

2 849 000 Kč

2 986 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 136 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 5+kk 154 m²Prodej bytu 5+kk 154 m²
Prodej bytu 5+kk 154 m²
Prodej bytu 5+kk 154 m²

Prodej bytu 5+kk 154 m²

Jabloňov 126, Jabloňov

8 799 000 Kč

8 399 000 Kč

54 539 Kč/m2

Prodej chalupy 120 m², pozemek 354 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 354 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 354 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 354 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 354 m²

Slavkovice 36, Nové Město na Moravě

4 590 000 Kč

38 250 Kč/m2

Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²
Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²
Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²

Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²

Rozsochy, okres Žďár nad Sázavou

6 990 000 Kč

18 841 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Revoluční 1904, Žďár nad Sázavou

3 990 000 Kč

79 800 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Sedlák
Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Realitní makléř: Václav Sedlák

Václav Sedlák

4.9

Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Nádražní, Žďár nad Sázavou

4 290 000 Kč

95 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Lavičky 153, Lavičky

4 090 000 Kč

71 754 Kč/m2

Prodej domu 100 m²Prodej domu 100 m²
Prodej domu 100 m²
Prodej domu 100 m²

Prodej domu 100 m²

89, Strážek

4 930 000 Kč

49 300 Kč/m2

Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²

Dobrá Voda ev. č. 4, Dobrá Voda

1 485 000 Kč

1 060 500 Kč

22 564 Kč/m2

Prodej domu 78 m², pozemek 117 m²Prodej domu 78 m², pozemek 117 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 117 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 117 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 117 m²

Veselská 44/32, Žďár nad Sázavou 1

6 490 000 Kč

83 205 Kč/m2

1...3456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 136 nemovitostí