Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Zlín s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

111 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Hlubočina 58, Zlín - Louky

2 800 000 Kč

37 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 294 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 82 m²Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²

Prodej bytu 4+1 82 m²

Okružní, Zlín

6 190 000 Kč

75 488 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

třída Svobody 901, Zlín - Malenovice

4 490 000 Kč

88 039 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²

Zlín, okres Zlín

7 999 000 Kč

44 439 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Žlutá, Zlín

4 600 000 Kč

80 702 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Přílucká 4121, Zlín - Příluky

5 650 000 Kč

62 778 Kč/m2

Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²

Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²

Zlín, okres Zlín

1 725 000 Kč

27 823 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Fryšták, okres Zlín

6 690 000 Kč

117 368 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²

Slušovice, okres Zlín

8 888 000 Kč

103 349 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Osvoboditelů, Zlín

5 490 000 Kč

5 250 000 Kč

75 000 Kč/m2

1...678...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 294 nemovitostí