Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

95 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1091 m²Prodej stavebního pozemku 1091 m²
Prodej stavebního pozemku 1091 m²
Prodej stavebního pozemku 1091 m²

Prodej stavebního pozemku 1091 m²

Žichlínek, okres Ústí nad Orlicí

1 500 000 Kč

1 375 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Fuchs
Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Realitní makléř: Josef Fuchs

Josef Fuchs

4.8

Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 407 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 44 m², pozemek 602 m²Prodej chaty 44 m², pozemek 602 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 602 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 602 m²

Prodej chaty 44 m², pozemek 602 m²

Svitavy, okres Svitavy

1 696 800 Kč

1 450 000 Kč

32 955 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej stavebního pozemku 1176 m²Prodej stavebního pozemku 1176 m²
Prodej stavebního pozemku 1176 m²
Prodej stavebního pozemku 1176 m²

Prodej stavebního pozemku 1176 m²

Janov, okres Svitavy

2 200 000 Kč

1 871 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²

Seč, okres Chrudim

2 390 000 Kč

1 990 000 Kč

79 600 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej bytu 3+kk 99 m²Prodej bytu 3+kk 99 m²
Prodej bytu 3+kk 99 m²
Prodej bytu 3+kk 99 m²

Prodej bytu 3+kk 99 m²

Městečko Trnávka 201, Městečko Trnávka

3 195 000 Kč

2 990 000 Kč

30 202 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²

Městečko Trnávka 230, Městečko Trnávka

1 890 000 Kč

1 290 000 Kč

21 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 89 m²Prodej bytu 2+1 89 m²
Prodej bytu 2+1 89 m²
Prodej bytu 2+1 89 m²

Prodej bytu 2+1 89 m²

Jiráskova, Chrast, Chrast

3 900 000 Kč

2 900 000 Kč

32 584 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 600 m²Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²

Prodej stavebního pozemku 600 m²

Bezděkov, okres Pardubice

2 676 000 Kč

4 460 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1256 m²Prodej stavebního pozemku 1256 m²
Prodej stavebního pozemku 1256 m²
Prodej stavebního pozemku 1256 m²

Prodej stavebního pozemku 1256 m²

Chroustovice, okres Chrudim

2 149 000 Kč

1 711 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1095 m²Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Všeradov, okres Chrudim

2 499 000 Kč

2 282 Kč/m2

1...345...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 407 nemovitostí