Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

95 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1

Prodej bytu 3+1

Litice nad Orlicí, Záchlumí

2 285 000 Kč

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 407 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 802 m²Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²

Prodej stavebního pozemku 802 m²

Přelovice, okres Pardubice

2 195 000 Kč

1 975 500 Kč

2 463 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²

Prodej stavebního pozemku 802 m²

Přelovice, okres Pardubice

2 195 000 Kč

1 975 500 Kč

2 463 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 854 m²Prodej stavebního pozemku 854 m²
Prodej stavebního pozemku 854 m²
Prodej stavebního pozemku 854 m²

Prodej stavebního pozemku 854 m²

Přelovice, okres Pardubice

2 274 000 Kč

2 046 600 Kč

2 396 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 577 m²Prodej stavebního pozemku 577 m²
Prodej stavebního pozemku 577 m²
Prodej stavebního pozemku 577 m²

Prodej stavebního pozemku 577 m²

Králíky, okres Ústí nad Orlicí

1 720 000 Kč

1 380 000 Kč

2 392 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2215 m²Prodej stavebního pozemku 2215 m²
Prodej stavebního pozemku 2215 m²
Prodej stavebního pozemku 2215 m²

Prodej stavebního pozemku 2215 m²

Rudoltice, okres Ústí nad Orlicí

1 650 000 Kč

1 350 000 Kč

609 Kč/m2

Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²

Stojice 40, Stojice

3 095 000 Kč

2 995 000 Kč

39 408 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4075 m²Prodej stavebního pozemku 4075 m²
Prodej stavebního pozemku 4075 m²
Prodej stavebního pozemku 4075 m²

Prodej stavebního pozemku 4075 m²

Jevíčko, okres Svitavy

1 421 000 Kč

1 092 600 Kč

268 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2532 m²Prodej stavebního pozemku 2532 m²
Prodej stavebního pozemku 2532 m²
Prodej stavebního pozemku 2532 m²

Prodej stavebního pozemku 2532 m²

Běstvina, Běstvina

1 932 600 Kč

1 635 000 Kč

646 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2315 m²Prodej stavebního pozemku 2315 m²
Prodej stavebního pozemku 2315 m²
Prodej stavebního pozemku 2315 m²

Prodej stavebního pozemku 2315 m²

Brloh, okres Pardubice

1 853 500 Kč

1 553 500 Kč

671 Kč/m2

1...456...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 407 nemovitostí