Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

95 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 4084 m²Prodej stavebního pozemku 4084 m²
Prodej stavebního pozemku 4084 m²
Prodej stavebního pozemku 4084 m²

Prodej stavebního pozemku 4084 m²

Dukelská, Chrast

2 757 600 Kč

675 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 407 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1954 m²Prodej stavebního pozemku 1954 m²
Prodej stavebního pozemku 1954 m²
Prodej stavebního pozemku 1954 m²

Prodej stavebního pozemku 1954 m²

Opatov, okres Svitavy

1 579 000 Kč

808 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²

Unerázka 11, Bezděčí u Trnávky

1 710 000 Kč

1 525 000 Kč

12 008 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 726 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 726 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 726 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 726 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 726 m²

Březiny, Česká Třebová - Parník

995 000 Kč

39 800 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Fuchs
Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Realitní makléř: Josef Fuchs

Josef Fuchs

4.8

Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Prodej domu 81 m², pozemek 487 m²Prodej domu 81 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 81 m², pozemek 487 m²

Dolní Hedeč 53, Králíky

1 990 000 Kč

1 690 000 Kč

20 864 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²

Marxova, Moravská Třebová

3 200 000 Kč

2 800 000 Kč

19 310 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 2518 m²Prodej domu 170 m², pozemek 2518 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 2518 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 2518 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 2518 m²

Lubník

2 300 000 Kč

1 795 000 Kč

10 559 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Fuchs
Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Realitní makléř: Josef Fuchs

Josef Fuchs

4.8

Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²

Hejnice 3, Hejnice

3 299 000 Kč

2 999 000 Kč

29 990 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Říční 2368/5, Svitavy - Předměstí

2 835 000 Kč

78 750 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²

Chrastavec 40, Chrastavec

2 300 000 Kč

1 590 000 Kč

19 875 Kč/m2

1...8910

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 407 nemovitostí