Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

82 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Ležáků, Pardubice

4 990 000 Kč

106 170 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 329 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²

Pouchobrady ev. č. 1, Sobětuchy

4 900 000 Kč

108 889 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²

Rosice 36, Rosice

4 750 000 Kč

9 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 48 m²Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²

Prodej bytu 2+1 48 m²

Zákrejsova 544, Polička - Horní Předměstí

3 865 000 Kč

80 521 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Andrle
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Pavel Andrle

Pavel Andrle

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej bytu 4+1 81 m²Prodej bytu 4+1 81 m²
Prodej bytu 4+1 81 m²
Prodej bytu 4+1 81 m²

Prodej bytu 4+1 81 m²

Jilemnického 180, Ústí nad Orlicí

4 160 000 Kč

51 358 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej chaty 7 m², pozemek 1715 m²Prodej chaty 7 m², pozemek 1715 m²
Prodej chaty 7 m², pozemek 1715 m²
Prodej chaty 7 m², pozemek 1715 m²

Prodej chaty 7 m², pozemek 1715 m²

Tuněchody, okres Chrudim

3 490 000 Kč

498 571 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 77 m²Prodej bytu 2+1 77 m²
Prodej bytu 2+1 77 m²
Prodej bytu 2+1 77 m²

Prodej bytu 2+1 77 m²

Čs. armády 539, Chrudim IV

4 999 000 Kč

64 922 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 265 m²Prodej domu 154 m², pozemek 265 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 265 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 265 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 265 m²

Bělá u Jevíčka 43, Bělá u Jevíčka

3 995 000 Kč

25 942 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²

Městečko Trnávka, okres Svitavy

3 999 000 Kč

26 660 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²

Horní Orlice ev. č. 46, Červená Voda

3 990 000 Kč

49 875 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
1...567...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 329 nemovitostí