Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

20 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1676 m²Prodej stavebního pozemku 1676 m²
Prodej stavebního pozemku 1676 m²
Prodej stavebního pozemku 1676 m²

Prodej stavebního pozemku 1676 m²

Dašice, okres Pardubice

4 900 000 Kč

2 924 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 102 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 811 m²Prodej stavebního pozemku 811 m²
Prodej stavebního pozemku 811 m²
Prodej stavebního pozemku 811 m²

Prodej stavebního pozemku 811 m²

Hrobice, okres Pardubice

4 200 000 Kč

5 179 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 899 m²Prodej stavebního pozemku 899 m²
Prodej stavebního pozemku 899 m²
Prodej stavebního pozemku 899 m²

Prodej stavebního pozemku 899 m²

Hrobice, okres Pardubice

4 486 010 Kč

4 990 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 847 m²Prodej stavebního pozemku 847 m²
Prodej stavebního pozemku 847 m²
Prodej stavebního pozemku 847 m²

Prodej stavebního pozemku 847 m²

Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

3 049 000 Kč

3 600 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej stavebního pozemku 842 m²Prodej stavebního pozemku 842 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m²

Prodej stavebního pozemku 842 m²

Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

3 031 000 Kč

3 600 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej stavebního pozemku 985 m²Prodej stavebního pozemku 985 m²
Prodej stavebního pozemku 985 m²
Prodej stavebního pozemku 985 m²

Prodej stavebního pozemku 985 m²

Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

3 302 000 Kč

3 352 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej stavebního pozemku 1589 m²Prodej stavebního pozemku 1589 m²
Prodej stavebního pozemku 1589 m²
Prodej stavebního pozemku 1589 m²

Prodej stavebního pozemku 1589 m²

Moravany, okres Pardubice

3 495 000 Kč

2 199 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej stavebního pozemku 1385 m²Prodej stavebního pozemku 1385 m²
Prodej stavebního pozemku 1385 m²
Prodej stavebního pozemku 1385 m²

Prodej stavebního pozemku 1385 m²

Komenského, Letohrad

3 878 000 Kč

3 490 000 Kč

2 520 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vilímek
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Tomáš Vilímek

Tomáš Vilímek

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej stavebního pozemku 3200 m²Prodej stavebního pozemku 3200 m²
Prodej stavebního pozemku 3200 m²
Prodej stavebního pozemku 3200 m²

Prodej stavebního pozemku 3200 m²

Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

4 320 000 Kč

3 888 000 Kč

1 215 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej stavebního pozemku 4101 m²Prodej stavebního pozemku 4101 m²
Prodej stavebního pozemku 4101 m²
Prodej stavebního pozemku 4101 m²

Prodej stavebního pozemku 4101 m²

Borová, okres Svitavy

3 190 000 Kč

778 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 102 stavebních pozemků