Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

69 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 906 m²Prodej stavebního pozemku 906 m²
Prodej stavebního pozemku 906 m²
Prodej stavebního pozemku 906 m²

Prodej stavebního pozemku 906 m²

Kunětice, okres Pardubice

5 436 000 Kč

6 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 407 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Křemenská, Pardubice

7 315 000 Kč

89 207 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Na Drážce, Pardubice

6 490 000 Kč

6 390 000 Kč

95 373 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Železničního pluku, Pardubice

5 490 000 Kč

5 290 000 Kč

99 811 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5738 m²Prodej stavebního pozemku 5738 m²
Prodej stavebního pozemku 5738 m²
Prodej stavebního pozemku 5738 m²

Prodej stavebního pozemku 5738 m²

Žumberk, okres Chrudim

5 249 000 Kč

915 Kč/m2

Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²

Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²

Družstevní II, Ostřešany

9 800 000 Kč

8 900 000 Kč

42 788 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1767 m²Prodej stavebního pozemku 1767 m²
Prodej stavebního pozemku 1767 m²
Prodej stavebního pozemku 1767 m²

Prodej stavebního pozemku 1767 m²

Moravany, okres Pardubice

5 490 000 Kč

3 107 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 77 m²Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²

Prodej bytu 3+kk 77 m²

Sladkovského, Pardubice

8 000 000 Kč

7 790 000 Kč

101 169 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²

Cítov 123, Běstvina

8 500 000 Kč

7 900 000 Kč

19 750 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Pardubice, okres Pardubice

9 690 000 Kč

102 000 Kč/m2

1234...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 407 nemovitostí