Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

11 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 476 m²Prodej stavebního pozemku 476 m²
Prodej stavebního pozemku 476 m²
Prodej stavebního pozemku 476 m²

Prodej stavebního pozemku 476 m²

Pardubice, okres Pardubice

7 900 000 Kč

16 597 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 50 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1658 m²Prodej stavebního pozemku 1658 m²
Prodej stavebního pozemku 1658 m²
Prodej stavebního pozemku 1658 m²

Prodej stavebního pozemku 1658 m²

Hrobice, okres Pardubice

7 990 000 Kč

4 819 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 5742 m²Prodej stavebního pozemku 5742 m²
Prodej stavebního pozemku 5742 m²
Prodej stavebního pozemku 5742 m²

Prodej stavebního pozemku 5742 m²

Ostřetín, okres Pardubice

8 950 000 Kč

1 559 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 906 m²Prodej stavebního pozemku 906 m²
Prodej stavebního pozemku 906 m²
Prodej stavebního pozemku 906 m²

Prodej stavebního pozemku 906 m²

Kunětice, okres Pardubice

5 436 000 Kč

6 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5738 m²Prodej stavebního pozemku 5738 m²
Prodej stavebního pozemku 5738 m²
Prodej stavebního pozemku 5738 m²

Prodej stavebního pozemku 5738 m²

Žumberk, okres Chrudim

5 249 000 Kč

915 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1767 m²Prodej stavebního pozemku 1767 m²
Prodej stavebního pozemku 1767 m²
Prodej stavebního pozemku 1767 m²

Prodej stavebního pozemku 1767 m²

Moravany, okres Pardubice

5 490 000 Kč

3 107 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1745 m²Prodej stavebního pozemku 1745 m²
Prodej stavebního pozemku 1745 m²
Prodej stavebního pozemku 1745 m²

Prodej stavebního pozemku 1745 m²

Červená Voda, okres Ústí nad Orlicí

5 671 250 Kč

3 250 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Na Okrajích 43, Spojil

6 290 000 Kč

7 863 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8513 m²Prodej stavebního pozemku 8513 m²
Prodej stavebního pozemku 8513 m²
Prodej stavebního pozemku 8513 m²

Prodej stavebního pozemku 8513 m²

Tylova, Chrast

6 012 450 Kč

706 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 893 m²Prodej stavebního pozemku 893 m²
Prodej stavebního pozemku 893 m²
Prodej stavebního pozemku 893 m²

Prodej stavebního pozemku 893 m²

Okružní, Spojil

7 990 000 Kč

8 947 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 50 stavebních pozemků