Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj

282 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²

Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²

Družstevní II, Ostřešany

9 800 000 Kč

8 900 000 Kč

42 788 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 340 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²

Do Polí, Pardubice

11 900 000 Kč

11 490 000 Kč

77 635 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Svitavy, okres Svitavy

3 900 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 362 m²Prodej stavebního pozemku 362 m²
Prodej stavebního pozemku 362 m²
Prodej stavebního pozemku 362 m²

Prodej stavebního pozemku 362 m²

Pastviny, okres Ústí nad Orlicí

990 000 Kč

2 735 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1767 m²Prodej stavebního pozemku 1767 m²
Prodej stavebního pozemku 1767 m²
Prodej stavebního pozemku 1767 m²

Prodej stavebního pozemku 1767 m²

Moravany, okres Pardubice

5 490 000 Kč

3 107 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 77 m²Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²

Prodej bytu 3+kk 77 m²

Sladkovského, Pardubice

8 000 000 Kč

7 790 000 Kč

101 169 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²

Cítov 123, Běstvina

8 500 000 Kč

7 900 000 Kč

19 750 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Spořilov, Letohrad

4 899 000 Kč

4 350 000 Kč

62 143 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 793 m²Prodej stavebního pozemku 793 m²
Prodej stavebního pozemku 793 m²
Prodej stavebního pozemku 793 m²

Prodej stavebního pozemku 793 m²

Dubany, okres Pardubice

3 965 000 Kč

5 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Čistá, okres Svitavy

3 800 000 Kč

3 490 000 Kč

3 490 Kč/m2

1...131415...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 340 nemovitostí