Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj

280 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²

Stojice 40, Stojice

3 095 000 Kč

2 995 000 Kč

39 408 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 337 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 4075 m²Prodej stavebního pozemku 4075 m²
Prodej stavebního pozemku 4075 m²
Prodej stavebního pozemku 4075 m²

Prodej stavebního pozemku 4075 m²

Jevíčko, okres Svitavy

1 421 000 Kč

1 092 600 Kč

268 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1045 m²Prodej stavebního pozemku 1045 m²
Prodej stavebního pozemku 1045 m²
Prodej stavebního pozemku 1045 m²

Prodej stavebního pozemku 1045 m²

Křičeň 56, Křičeň

4 500 000 Kč

3 500 000 Kč

3 349 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1427 m²Prodej stavebního pozemku 1427 m²
Prodej stavebního pozemku 1427 m²
Prodej stavebního pozemku 1427 m²

Prodej stavebního pozemku 1427 m²

Červená Voda, okres Ústí nad Orlicí

Neveřejná cena

Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²

Českých bratří 719, Jablonné nad Orlicí

11 990 000 Kč

11 600 000 Kč

64 088 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4725 m²Prodej stavebního pozemku 4725 m²
Prodej stavebního pozemku 4725 m²
Prodej stavebního pozemku 4725 m²

Prodej stavebního pozemku 4725 m²

Vysoké Mýto, okres Ústí nad Orlicí

Neveřejná cena

Prodej domu 180 m², pozemek 489 m²Prodej domu 180 m², pozemek 489 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 489 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 489 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 489 m²

kap. Svatoně, Předhradí

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 2532 m²Prodej stavebního pozemku 2532 m²
Prodej stavebního pozemku 2532 m²
Prodej stavebního pozemku 2532 m²

Prodej stavebního pozemku 2532 m²

Běstvina, Běstvina

1 932 600 Kč

1 635 000 Kč

646 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2315 m²Prodej stavebního pozemku 2315 m²
Prodej stavebního pozemku 2315 m²
Prodej stavebního pozemku 2315 m²

Prodej stavebního pozemku 2315 m²

Brloh, okres Pardubice

1 853 500 Kč

1 553 500 Kč

671 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 701 m²Prodej stavebního pozemku 701 m²
Prodej stavebního pozemku 701 m²
Prodej stavebního pozemku 701 m²

Prodej stavebního pozemku 701 m²

Krouna, okres Chrudim

1 306 250 Kč

1 250 000 Kč

1 783 Kč/m2

1...141516...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 337 nemovitostí