Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj

279 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 231 m², pozemek 1010 m²Prodej domu 231 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 1010 m²

Prodej domu 231 m², pozemek 1010 m²

V Loučkách, Mikulovice

13 890 000 Kč

60 130 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 334 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Líšnice, okres Ústí nad Orlicí

2 799 999 Kč

70 000 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²
Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²
Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²

Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²

Kojice 31, Kojice

4 299 031 Kč

10 359 Kč/m2

Prodej domu 82 m², pozemek 113 m²Prodej domu 82 m², pozemek 113 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 113 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 113 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 113 m²

Vilibalda Svobody, Skuteč

3 380 000 Kč

41 220 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Paleček
Realitní kancelář: eDO reality
Realitní makléř: Tomáš Paleček

Tomáš Paleček

5.0

Realitní kancelář: eDO reality
Prodej chaty 18 m²Prodej chaty 18 m²
Prodej chaty 18 m²
Prodej chaty 18 m²

Prodej chaty 18 m²

Rosice nad Labem

1 250 000 Kč

69 444 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1745 m²Prodej stavebního pozemku 1745 m²
Prodej stavebního pozemku 1745 m²
Prodej stavebního pozemku 1745 m²

Prodej stavebního pozemku 1745 m²

Červená Voda, okres Ústí nad Orlicí

5 671 250 Kč

3 250 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Na Okrajích 43, Spojil

6 290 000 Kč

7 863 Kč/m2

Prodej domu 82 m², pozemek 984 m²Prodej domu 82 m², pozemek 984 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 984 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 984 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 984 m²

Hnátnice 278, Hnátnice

4 160 000 Kč

50 732 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 190 m², pozemek 1970 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1970 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1970 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1970 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1970 m²

Ostrov, okres Ústí nad Orlicí

5 500 000 Kč

28 947 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Větrná 619/7, Svitavy - Lány

2 950 000 Kč

44 030 Kč/m2

1...192021...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 334 nemovitostí