Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj

281 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Větrná 619/7, Svitavy - Lány

2 950 000 Kč

44 030 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 335 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 57 m²Prodej bytu 3+1 57 m²
Prodej bytu 3+1 57 m²
Prodej bytu 3+1 57 m²

Prodej bytu 3+1 57 m²

Lidmily Malé 822, Pardubice - Studánka

5 974 000 Kč

5 674 000 Kč

99 544 Kč/m2

Prodej domu 573 m², pozemek 1944 m²Prodej domu 573 m², pozemek 1944 m²
Prodej domu 573 m², pozemek 1944 m²
Prodej domu 573 m², pozemek 1944 m²

Prodej domu 573 m², pozemek 1944 m²

Holice, okres Pardubice

17 600 000 Kč

30 716 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Paleček
Realitní kancelář: eDO reality
Realitní makléř: Tomáš Paleček

Tomáš Paleček

5.0

Realitní kancelář: eDO reality
Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²
Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²
Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²

Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²

Na příkopech, Bystré

9 900 000 Kč

34 138 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²

Na příkopech, Bystré

9 900 000 Kč

34 138 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Svobody 2495, Pardubice - Zelené Předměstí

4 790 000 Kč

104 130 Kč/m2

Prodej domu 400 m²Prodej domu 400 m²
Prodej domu 400 m²
Prodej domu 400 m²

Prodej domu 400 m²

Spojovací 228, Ronov nad Doubravou

6 700 000 Kč

6 200 000 Kč

15 500 Kč/m2

Prodej domu 415 m², pozemek 5925 m²Prodej domu 415 m², pozemek 5925 m²
Prodej domu 415 m², pozemek 5925 m²
Prodej domu 415 m², pozemek 5925 m²

Prodej domu 415 m², pozemek 5925 m²

Kostelec u Heřmanova Městce 11, Kostelec u Heřmanova Městce

6 990 000 Kč

16 843 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 200 m², pozemek 704 m²Prodej domu 200 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 704 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 704 m²

Tylova 956, Žamberk

8 900 000 Kč

44 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Havlena
Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.
Realitní makléř: Petr Havlena

Petr Havlena

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.
Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

U Hřiště 1350, Ústí nad Orlicí

4 395 000 Kč

59 392 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
1...202122...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 335 nemovitostí