Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj

282 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

U Hřiště 1350, Ústí nad Orlicí

4 395 000 Kč

59 392 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 335 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1253 m²Prodej stavebního pozemku 1253 m²
Prodej stavebního pozemku 1253 m²
Prodej stavebního pozemku 1253 m²

Prodej stavebního pozemku 1253 m²

Česká Rybná, okres Ústí nad Orlicí

1 190 000 Kč

950 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej bytu 5+1 89 m²Prodej bytu 5+1 89 m²
Prodej bytu 5+1 89 m²
Prodej bytu 5+1 89 m²

Prodej bytu 5+1 89 m²

Arnošta z Pardubic 2613, Pardubice - Zelené Předměstí

7 570 000 Kč

7 490 000 Kč

84 157 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²

Pardubice, okres Pardubice

17 800 000 Kč

93 684 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²

Pardubice, okres Pardubice

19 800 000 Kč

104 211 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej chaty 41 m², pozemek 898 m²Prodej chaty 41 m², pozemek 898 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 898 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 898 m²

Prodej chaty 41 m², pozemek 898 m²

U Langrova lesa ev. č. 100, Svitavy - Předměstí

3 100 000 Kč

75 610 Kč/m2

Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²

Družstevní 652, Sezemice

9 900 000 Kč

71 223 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej domu 118 m², pozemek 496 m²Prodej domu 118 m², pozemek 496 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 496 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 496 m²

Prodej domu 118 m², pozemek 496 m²

Terezy Novákové, Pardubice

7 995 000 Kč

67 754 Kč/m2

Prodej chaty 90 m², pozemek 313 m²Prodej chaty 90 m², pozemek 313 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 313 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 313 m²

Prodej chaty 90 m², pozemek 313 m²

Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

3 500 000 Kč

3 350 000 Kč

37 222 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²

Moravská Třebová, okres Svitavy

1 370 000 Kč

9 786 Kč/m2

1...212223...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 335 nemovitostí