Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

226 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1260 m²Prodej stavebního pozemku 1260 m²
Prodej stavebního pozemku 1260 m²
Prodej stavebního pozemku 1260 m²

Prodej stavebního pozemku 1260 m²

Mokrouše, okres Plzeň-město

4 410 000 Kč

3 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 965 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²

Nade Mží, Plzeň

2 700 000 Kč

2 499 000 Kč

208 250 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej stavebního pozemku 878 m²Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²

Prodej stavebního pozemku 878 m²

Pelechy, okres Domažlice

2 300 000 Kč

2 620 Kč/m2

Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²

Křečov 11, Štichovice

1 370 000 Kč

39 143 Kč/m2

Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²
Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²
Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²

Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²

Březí, Čachrov

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

27 014 Kč/m2

Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²

Vlčí jáma 367, Zbiroh

5 890 000 Kč

4 490 000 Kč

34 806 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 710 m²Prodej stavebního pozemku 710 m²
Prodej stavebního pozemku 710 m²
Prodej stavebního pozemku 710 m²

Prodej stavebního pozemku 710 m²

Stříbro, okres Tachov

2 100 000 Kč

2 958 Kč/m2

Prodej chaty 32 m²Prodej chaty 32 m²
Prodej chaty 32 m²
Prodej chaty 32 m²

Prodej chaty 32 m²

Čilina ev. č. 154, Rokycany - Plzeňské Předměstí

2 495 000 Kč

77 969 Kč/m2

Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²

Stráž, Stráž

2 850 000 Kč

2 795 000 Kč

16 737 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²

Třemešné 63, Třemešné

3 100 000 Kč

15 500 Kč/m2

1...192021...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 965 nemovitostí