Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

59 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Drahotín, Drahotín

1 050 000 Kč

18 421 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 222 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Edvarda Beneše 1808/28, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

4 080 000 Kč

81 600 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Seidl
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Seidl

Jiří Seidl

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Populární

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Božkovská 635/24, Plzeň - Východní Předměstí

3 700 000 Kč

94 872 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 21 m²Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²

Prodej bytu 1+kk 21 m²

Šimerova 460/7, Plzeň 3 - Doudlevce

3 750 000 Kč

3 450 000 Kč

164 286 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Přeštická, Dobřany

3 390 000 Kč

94 167 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Mezholezy 36, Mezholezy

2 200 000 Kč

29 333 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Hvozd 70, Hvozd

1 890 000 Kč

51 081 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej bytu 4+1 80 m²Prodej bytu 4+1 80 m²
Prodej bytu 4+1 80 m²
Prodej bytu 4+1 80 m²

Prodej bytu 4+1 80 m²

Pernarec, okres Plzeň-sever

3 890 000 Kč

48 625 Kč/m2

Realitní makléř: Alena Ludvíková a Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Alena Ludvíková a Pavel Kysilko

Alena Ludvíková a Pavel Kysilko

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Tymákov 317, Tymákov

4 090 000 Kč

3 990 000 Kč

76 731 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

Petra Bezruče 225, Nýrsko

2 990 000 Kč

46 719 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 222 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické