Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

226 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 776 m²Prodej stavebního pozemku 776 m²
Prodej stavebního pozemku 776 m²
Prodej stavebního pozemku 776 m²

Prodej stavebního pozemku 776 m²

Cheznovice, okres Rokycany

3 340 000 Kč

4 304 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 962 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²

Zahrádka, okres Plzeň-sever

1 790 000 Kč

1 590 000 Kč

33 125 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 782 m²Prodej stavebního pozemku 782 m²
Prodej stavebního pozemku 782 m²
Prodej stavebního pozemku 782 m²

Prodej stavebního pozemku 782 m²

Zbůch, okres Plzeň-sever

3 730 000 Kč

4 770 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej stavebního pozemku 766 m²Prodej stavebního pozemku 766 m²
Prodej stavebního pozemku 766 m²
Prodej stavebního pozemku 766 m²

Prodej stavebního pozemku 766 m²

Zbůch, okres Plzeň-sever

3 650 000 Kč

4 765 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej stavebního pozemku 1816 m²Prodej stavebního pozemku 1816 m²
Prodej stavebního pozemku 1816 m²
Prodej stavebního pozemku 1816 m²

Prodej stavebního pozemku 1816 m²

Olšany, okres Klatovy

1 990 000 Kč

1 096 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 972 m²Prodej stavebního pozemku 972 m²
Prodej stavebního pozemku 972 m²
Prodej stavebního pozemku 972 m²

Prodej stavebního pozemku 972 m²

Velečín, okres Plzeň-sever

1 960 000 Kč

2 016 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej chalupy 275 m², pozemek 2210 m²Prodej chalupy 275 m², pozemek 2210 m²
Prodej chalupy 275 m², pozemek 2210 m²
Prodej chalupy 275 m², pozemek 2210 m²

Prodej chalupy 275 m², pozemek 2210 m²

Ošelín ev. č. 1, Ošelín

5 490 000 Kč

3 900 000 Kč

14 182 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 52 m²Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²

Prodej bytu 1+kk 52 m²

Plzeňská, Chotěšov

3 590 000 Kč

69 038 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Slovanská, Plzeň

4 500 000 Kč

4 300 000 Kč

95 556 Kč/m2

Prodej domu 177 m², pozemek 349 m²Prodej domu 177 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 349 m²

Prodej domu 177 m², pozemek 349 m²

Plánská 232, Černošín

2 900 000 Kč

2 100 000 Kč

11 864 Kč/m2

1...212223

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 962 nemovitostí