Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

48 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1798 m²Prodej stavebního pozemku 1798 m²
Prodej stavebního pozemku 1798 m²
Prodej stavebního pozemku 1798 m²

Prodej stavebního pozemku 1798 m²

Nalžovské Hory, okres Klatovy

1 590 000 Kč

884 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 214 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²

Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²

Mlýnec, Přimda

1 600 000 Kč

12 500 Kč/m2

Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²

Lužany, okres Plzeň-jih

1 990 000 Kč

1 790 000 Kč

39 778 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1467 m²Prodej stavebního pozemku 1467 m²
Prodej stavebního pozemku 1467 m²
Prodej stavebního pozemku 1467 m²

Prodej stavebního pozemku 1467 m²

Podmokly, okres Rokycany

1 980 000 Kč

1 350 Kč/m2

Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

2 800 000 Kč

1 900 000 Kč

9 268 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Paul
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Paul

Ing. Karel Paul

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chaty 52 m², pozemek 305 m²Prodej chaty 52 m², pozemek 305 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 305 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 305 m²

Prodej chaty 52 m², pozemek 305 m²

Planá, okres Tachov

1 930 000 Kč

37 115 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Skleničková
Realitní kancelář: Att Reality s.r.o.
Realitní makléř: Kateřina Skleničková

Kateřina Skleničková

Realitní kancelář: Att Reality s.r.o.
Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²

Božkov ev. č. 2273, Plzeň

3 299 000 Kč

2 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²

Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²

Svojšín 16, Svojšín

2 255 000 Kč

1 850 000 Kč

7 198 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²

Křečov 11, Štichovice

1 370 000 Kč

39 143 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1487 m²Prodej stavebního pozemku 1487 m²
Prodej stavebního pozemku 1487 m²
Prodej stavebního pozemku 1487 m²

Prodej stavebního pozemku 1487 m²

Erpužice, Erpužice

1 650 000 Kč

1 350 000 Kč

908 Kč/m2

1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 214 nemovitostí