Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

104 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²

Dolany ev. č. 14, Dolany

1 600 000 Kč

1 390 000 Kč

34 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 432 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²

Bonětičky 3, Stráž

1 899 900 Kč

1 799 900 Kč

16 071 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 921 m²Prodej stavebního pozemku 921 m²
Prodej stavebního pozemku 921 m²
Prodej stavebního pozemku 921 m²

Prodej stavebního pozemku 921 m²

Velký Bor, okres Klatovy

1 013 100 Kč

1 100 Kč/m2

Prodej chaty 73 m², pozemek 49 m²Prodej chaty 73 m², pozemek 49 m²
Prodej chaty 73 m², pozemek 49 m²
Prodej chaty 73 m², pozemek 49 m²

Prodej chaty 73 m², pozemek 49 m²

Butov ev. č. 18, Stříbro

1 139 000 Kč

15 603 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 3400 m²Prodej stavebního pozemku 3400 m²
Prodej stavebního pozemku 3400 m²
Prodej stavebního pozemku 3400 m²

Prodej stavebního pozemku 3400 m²

Trhanov, Trhanov

2 990 000 Kč

2 590 000 Kč

762 Kč/m2

Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²

Zahrádka, okres Plzeň-sever

1 790 000 Kč

1 590 000 Kč

33 125 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1816 m²Prodej stavebního pozemku 1816 m²
Prodej stavebního pozemku 1816 m²
Prodej stavebního pozemku 1816 m²

Prodej stavebního pozemku 1816 m²

Olšany, okres Klatovy

1 990 000 Kč

1 096 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 972 m²Prodej stavebního pozemku 972 m²
Prodej stavebního pozemku 972 m²
Prodej stavebního pozemku 972 m²

Prodej stavebního pozemku 972 m²

Velečín, okres Plzeň-sever

1 960 000 Kč

2 016 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej domu 177 m², pozemek 349 m²Prodej domu 177 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 349 m²

Prodej domu 177 m², pozemek 349 m²

Plánská 232, Černošín

2 900 000 Kč

2 100 000 Kč

11 864 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 35 m²Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²

Prodej bytu 1+kk 35 m²

Dvořákova 497, Nýrsko

2 850 000 Kč

81 429 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
1...91011

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 432 nemovitostí