Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

104 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²

Božkov ev. č. 2273, Plzeň

3 299 000 Kč

2 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 432 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Karlín, Planá, Planá

2 550 000 Kč

2 500 000 Kč

34 247 Kč/m2

Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²

Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²

Svojšín 16, Svojšín

2 255 000 Kč

1 850 000 Kč

7 198 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²

Nade Mží, Plzeň

2 700 000 Kč

2 499 000 Kč

208 250 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej stavebního pozemku 878 m²Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²

Prodej stavebního pozemku 878 m²

Pelechy, okres Domažlice

2 300 000 Kč

2 620 Kč/m2

Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²

Křečov 11, Štichovice

1 370 000 Kč

39 143 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 710 m²Prodej stavebního pozemku 710 m²
Prodej stavebního pozemku 710 m²
Prodej stavebního pozemku 710 m²

Prodej stavebního pozemku 710 m²

Stříbro, okres Tachov

2 100 000 Kč

2 958 Kč/m2

Prodej chaty 32 m²Prodej chaty 32 m²
Prodej chaty 32 m²
Prodej chaty 32 m²

Prodej chaty 32 m²

Čilina ev. č. 154, Rokycany - Plzeňské Předměstí

2 495 000 Kč

77 969 Kč/m2

Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²

Stráž, Stráž

2 850 000 Kč

2 795 000 Kč

16 737 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1487 m²Prodej stavebního pozemku 1487 m²
Prodej stavebního pozemku 1487 m²
Prodej stavebního pozemku 1487 m²

Prodej stavebního pozemku 1487 m²

Erpužice, Erpužice

1 650 000 Kč

1 350 000 Kč

908 Kč/m2

1...891011

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 432 nemovitostí