Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

104 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2050 m²Prodej stavebního pozemku 2050 m²
Prodej stavebního pozemku 2050 m²
Prodej stavebního pozemku 2050 m²

Prodej stavebního pozemku 2050 m²

Pařezov, okres Domažlice

1 850 000 Kč

902 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 432 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1044 m²Prodej stavebního pozemku 1044 m²
Prodej stavebního pozemku 1044 m²
Prodej stavebního pozemku 1044 m²

Prodej stavebního pozemku 1044 m²

Lomec, okres Klatovy

2 923 200 Kč

2 800 Kč/m2

Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²
Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²
Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²

Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²

Bukovník 47, Bukovník

1 990 000 Kč

17 456 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2501 m²Prodej stavebního pozemku 2501 m²
Prodej stavebního pozemku 2501 m²
Prodej stavebního pozemku 2501 m²

Prodej stavebního pozemku 2501 m²

Čerňovice, okres Plzeň-sever

2 400 000 Kč

960 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Palackého, Domažlice

2 980 000 Kč

2 800 000 Kč

57 143 Kč/m2

Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²

Nahošice, Blížejov

1 690 000 Kč

22 838 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1811 m²Prodej stavebního pozemku 1811 m²
Prodej stavebního pozemku 1811 m²
Prodej stavebního pozemku 1811 m²

Prodej stavebního pozemku 1811 m²

Planá, okres Tachov

1 490 000 Kč

823 Kč/m2

Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²

Nečtiny, okres Plzeň-sever

3 000 000 Kč

27 273 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1812 m²Prodej stavebního pozemku 1812 m²
Prodej stavebního pozemku 1812 m²
Prodej stavebního pozemku 1812 m²

Prodej stavebního pozemku 1812 m²

Pařezov, okres Domažlice

2 690 000 Kč

1 485 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Tasnovice, Horšovský Týn

2 929 000 Kč

2 829 000 Kč

44 203 Kč/m2

1...345...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 432 nemovitostí