Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

103 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²

Nalžovy 59, Nalžovské Hory

2 650 000 Kč

2 150 000 Kč

7 167 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 432 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1098 m²Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Soběšice, okres Klatovy

1 950 000 Kč

1 776 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3737 m²Prodej stavebního pozemku 3737 m²
Prodej stavebního pozemku 3737 m²
Prodej stavebního pozemku 3737 m²

Prodej stavebního pozemku 3737 m²

Bušovice, okres Rokycany

2 700 000 Kč

723 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1364 m²Prodej stavebního pozemku 1364 m²
Prodej stavebního pozemku 1364 m²
Prodej stavebního pozemku 1364 m²

Prodej stavebního pozemku 1364 m²

Mokrosuky, okres Klatovy

2 600 000 Kč

1 906 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²

Žinkovy 60, Žinkovy

2 100 000 Kč

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1075 m²Prodej stavebního pozemku 1075 m²
Prodej stavebního pozemku 1075 m²
Prodej stavebního pozemku 1075 m²

Prodej stavebního pozemku 1075 m²

Terešov, okres Rokycany

1 495 000 Kč

1 395 000 Kč

1 298 Kč/m2

Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²

Radnice, okres Rokycany

3 120 000 Kč

2 950 000 Kč

16 480 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3321 m²Prodej stavebního pozemku 3321 m²
Prodej stavebního pozemku 3321 m²
Prodej stavebního pozemku 3321 m²

Prodej stavebního pozemku 3321 m²

Chudenín, Klatovy

3 300 000 Kč

2 990 000 Kč

900 Kč/m2

Prodej chalupy 120 m², pozemek 844 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 844 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 844 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 844 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 844 m²

Jedvaniny ev. č. 27, Nečtiny

3 300 000 Kč

2 900 000 Kč

24 167 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1100 m²Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Švihov, okres Klatovy

2 100 000 Kč

1 909 Kč/m2

1...456...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 432 nemovitostí