Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

103 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²

Stříbro ev. č. 47, Stříbro

1 690 000 Kč

28 167 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 432 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1798 m²Prodej stavebního pozemku 1798 m²
Prodej stavebního pozemku 1798 m²
Prodej stavebního pozemku 1798 m²

Prodej stavebního pozemku 1798 m²

Nalžovské Hory, okres Klatovy

1 590 000 Kč

884 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²

Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²

Mlýnec, Přimda

1 600 000 Kč

12 500 Kč/m2

Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²

Lužany, okres Plzeň-jih

1 990 000 Kč

1 790 000 Kč

39 778 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1467 m²Prodej stavebního pozemku 1467 m²
Prodej stavebního pozemku 1467 m²
Prodej stavebního pozemku 1467 m²

Prodej stavebního pozemku 1467 m²

Podmokly, okres Rokycany

1 980 000 Kč

1 350 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1494 m²Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Trhanov, okres Domažlice

2 599 000 Kč

1 740 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²

Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²

Postřekov, okres Domažlice

2 590 000 Kč

2 390 000 Kč

22 547 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

2 800 000 Kč

1 900 000 Kč

9 268 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Paul
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Paul

Ing. Karel Paul

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chaty 52 m², pozemek 305 m²Prodej chaty 52 m², pozemek 305 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 305 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 305 m²

Prodej chaty 52 m², pozemek 305 m²

Planá, okres Tachov

1 930 000 Kč

37 115 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Skleničková
Realitní kancelář: Att Reality s.r.o.
Realitní makléř: Kateřina Skleničková

Kateřina Skleničková

Realitní kancelář: Att Reality s.r.o.
Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²

Božkov ev. č. 2273, Plzeň

3 299 000 Kč

2 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

1...789...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 432 nemovitostí