Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj

401 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1

Prodej bytu 2+1

Fučíkova, Planá, Planá

2 890 000 Kč

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 786 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1701 m²Prodej stavebního pozemku 1701 m²
Prodej stavebního pozemku 1701 m²
Prodej stavebního pozemku 1701 m²

Prodej stavebního pozemku 1701 m²

Radinovy, Vrhaveč

3 590 000 Kč

2 111 Kč/m2

Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²

Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²

Školní náměstí 279, Město Touškov

11 990 000 Kč

62 124 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 989 m²Prodej stavebního pozemku 989 m²
Prodej stavebního pozemku 989 m²
Prodej stavebního pozemku 989 m²

Prodej stavebního pozemku 989 m²

Nepomuk, okres Plzeň-jih

2 200 000 Kč

1 990 000 Kč

2 012 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2050 m²Prodej stavebního pozemku 2050 m²
Prodej stavebního pozemku 2050 m²
Prodej stavebního pozemku 2050 m²

Prodej stavebního pozemku 2050 m²

Pařezov, okres Domažlice

1 850 000 Kč

902 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 115 m²Prodej bytu 2+kk 115 m²
Prodej bytu 2+kk 115 m²
Prodej bytu 2+kk 115 m²

Prodej bytu 2+kk 115 m²

Klatovská 268, Železná Ruda

6 990 000 Kč

60 783 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51.8 m²Prodej bytu 2+1 51.8 m²
Prodej bytu 2+1 51.8 m²
Prodej bytu 2+1 51.8 m²

Prodej bytu 2+1 51.8 m²

Alešova, Jižní Předměstí, Plzeň

4 350 000 Kč

83 977 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 1117 m²Prodej domu, pozemek 1117 m²
Prodej domu, pozemek 1117 m²
Prodej domu, pozemek 1117 m²

Prodej domu, pozemek 1117 m²

U střelnice, Velké Předměstí, Horšovský Týn

7 500 000 Kč

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Nádražní 71, Heřmanova Huť

Neveřejná cena

Prodej bytu 1+kk 40 m²Prodej bytu 1+kk 40 m²
Prodej bytu 1+kk 40 m²
Prodej bytu 1+kk 40 m²

Prodej bytu 1+kk 40 m²

Ústavní, Dobřany

3 887 500 Kč

97 188 Kč/m2

1...91011...41

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 786 nemovitostí