Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj

401 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 962 m²Prodej stavebního pozemku 962 m²
Prodej stavebního pozemku 962 m²
Prodej stavebního pozemku 962 m²

Prodej stavebního pozemku 962 m²

Dýšina, okres Plzeň-město

6 490 000 Kč

5 950 000 Kč

6 185 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 773 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 640 m²Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²

Prodej stavebního pozemku 640 m²

Žichovice, okres Klatovy

1 200 000 Kč

1 875 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Pod Chlumem, Plzeň

4 990 000 Kč

4 790 000 Kč

90 377 Kč/m2

Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²
Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²
Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²

Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²

Odolenov 25, Hrádek

12 249 800 Kč

8 940 000 Kč

52 588 Kč/m2

Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²
Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²
Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²

Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²

Pňovany ev. č. 374, Pňovany

2 190 000 Kč

1 999 000 Kč

24 378 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 96 m²Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²

Prodej bytu 3+kk 96 m²

Srní 40, Srní

10 490 000 Kč

6 490 000 Kč

67 604 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 95 m²Prodej bytu 2+1 95 m²
Prodej bytu 2+1 95 m²
Prodej bytu 2+1 95 m²

Prodej bytu 2+1 95 m²

Klostermannova, Nýrsko, Nýrsko

3 120 000 Kč

3 090 000 Kč

32 526 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1513 m²Prodej stavebního pozemku 1513 m²
Prodej stavebního pozemku 1513 m²
Prodej stavebního pozemku 1513 m²

Prodej stavebního pozemku 1513 m²

Měčín, okres Klatovy

3 024 487 Kč

1 999 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²

Poděvousy 54, Poděvousy

3 990 000 Kč

40 303 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1867 m²Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

5 990 000 Kč

4 990 000 Kč

2 673 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
1...192021...41

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 773 nemovitostí