Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj

401 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Na Průtahu, Plzeň

4 290 000 Kč

80 943 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Lakatosová
Realitní kancelář: Michaela Lakatosová
Realitní makléř: Michaela Lakatosová

Michaela Lakatosová

Realitní kancelář: Michaela Lakatosová

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 768 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 249 m², pozemek 991 m²Prodej domu 249 m², pozemek 991 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 991 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 991 m²

Prodej domu 249 m², pozemek 991 m²

Polní, Zbůch

14 970 000 Kč

60 120 Kč/m2

Prodej domu 233 m², pozemek 373 m²Prodej domu 233 m², pozemek 373 m²
Prodej domu 233 m², pozemek 373 m²
Prodej domu 233 m², pozemek 373 m²

Prodej domu 233 m², pozemek 373 m²

Boženy Němcové, Vejprnice

9 990 000 Kč

42 876 Kč/m2

Prodej domu 248 m²Prodej domu 248 m²
Prodej domu 248 m²
Prodej domu 248 m²

Prodej domu 248 m²

Rokycanova, Tachov

5 100 000 Kč

20 565 Kč/m2

Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²

Rybnice, okres Plzeň-sever

1 300 000 Kč

999 000 Kč

13 875 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1798 m²Prodej stavebního pozemku 1798 m²
Prodej stavebního pozemku 1798 m²
Prodej stavebního pozemku 1798 m²

Prodej stavebního pozemku 1798 m²

Nalžovské Hory, okres Klatovy

1 590 000 Kč

884 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1873 m²Prodej stavebního pozemku 1873 m²
Prodej stavebního pozemku 1873 m²
Prodej stavebního pozemku 1873 m²

Prodej stavebního pozemku 1873 m²

Horšovský Týn

4 307 900 Kč

2 300 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 91 m²Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²

Prodej bytu 3+1 91 m²

Zálužská 644, Třemošná

4 990 000 Kč

54 835 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²

Janovice nad Úhlavou, okres Klatovy

8 256 300 Kč

58 143 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Alešova, Plzeň

6 200 000 Kč

86 111 Kč/m2

1...272829...41

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 768 nemovitostí