Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj

401 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 101 m², pozemek 1130 m²Prodej domu 101 m², pozemek 1130 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1130 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1130 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 1130 m²

Přehýšov, okres Plzeň-sever

8 800 000 Kč

87 129 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 768 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²

Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²

Zvíkovec 54, Zvíkovec

7 499 000 Kč

29 640 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 150 m²Prodej domu 95 m², pozemek 150 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 150 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 150 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 150 m²

Nevřeň, okres Plzeň-sever

8 490 000 Kč

89 368 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 2168 m²Prodej domu 160 m², pozemek 2168 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 2168 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 2168 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 2168 m²

K Bažantnici, Šťáhlavy

16 960 000 Kč

106 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 750 m²Prodej stavebního pozemku 750 m²
Prodej stavebního pozemku 750 m²
Prodej stavebního pozemku 750 m²

Prodej stavebního pozemku 750 m²

K Malé Homolce, Plzeň

3 890 000 Kč

5 187 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 731 m²Prodej stavebního pozemku 731 m²
Prodej stavebního pozemku 731 m²
Prodej stavebního pozemku 731 m²

Prodej stavebního pozemku 731 m²

Osadní, Plzeň

3 490 000 Kč

3 150 000 Kč

4 309 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Guldenerova, Plzeň

6 240 000 Kč

86 667 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 69 m²Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²

Prodej bytu 2+1 69 m²

Rybova 283, Přeštice

4 295 000 Kč

62 246 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54.1 m²Prodej bytu 2+kk 54.1 m²
Prodej bytu 2+kk 54.1 m²
Prodej bytu 2+kk 54.1 m²

Prodej bytu 2+kk 54.1 m²

Inženýrská, Jižní Předměstí, Plzeň

7 295 000 Kč

6 900 000 Kč

127 542 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Pod Rybníčkem, Blovice, Blovice

3 250 000 Kč

57 018 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
1...293031...41

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 768 nemovitostí