Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou do 14 mil. Kč

Do 14 mil. Kč

405 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Na nivách 1124/26, Praha 4 - Michle

10 990 000 Kč

150 548 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 974 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Praha-Újezd, Praha

8 590 000 Kč

148 103 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

V Předním Hloubětíně 605/8, Praha 9 - Vysočany

12 400 000 Kč

174 648 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

K Letňanům 816/2, Praha - Ďáblice

7 290 000 Kč

7 090 000 Kč

136 346 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

Ječná 548/7, Praha 2 - Nové Město

8 100 000 Kč

7 990 000 Kč

307 308 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. František Truhlář
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Ing. František Truhlář

Ing. František Truhlář

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

7 089 000 Kč

6 999 000 Kč

148 915 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 3+kk 101 m²Prodej bytu 3+kk 101 m²
Prodej bytu 3+kk 101 m²
Prodej bytu 3+kk 101 m²

Prodej bytu 3+kk 101 m²

Cíglerova 1089/30, Praha 14 - Černý Most

12 990 000 Kč

11 990 000 Kč

118 713 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Helešic
Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Lukáš Helešic

Lukáš Helešic

4.9

Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

V Předním Hloubětíně 605/8, Praha 9 - Vysočany

13 480 000 Kč

12 780 000 Kč

180 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

8 890 000 Kč

8 390 000 Kč

182 391 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 2+1 72 m²Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²

Prodej bytu 2+1 72 m²

Ambrožova, Praha

10 900 000 Kč

10 250 000 Kč

142 361 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: The Brokers
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: The Brokers
1...678...41

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 974 nemovitostí