Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou do 88 mil. Kč

Do 88 mil. Kč

561 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 83 m²Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²

Prodej bytu 3+1 83 m²

Mrkvičkova, Praha

9 290 000 Kč

111 928 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 003 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Trnkovo náměstí 1112/3, Praha 5 - Hlubočepy

7 490 000 Kč

174 186 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 73 m²Prodej bytu 4+kk 73 m²
Prodej bytu 4+kk 73 m²
Prodej bytu 4+kk 73 m²

Prodej bytu 4+kk 73 m²

Záběhlice ev. č. 34, Praha

9 990 000 Kč

136 849 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Slezská 2232/144, Praha 3 - Vinohrady

5 990 000 Kč

239 600 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Tuchorazská 425/7, Praha 10 - Malešice

6 795 000 Kč

133 235 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²

Žampiónová, Praha

18 790 000 Kč

98 895 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 70 m²Prodej bytu 2+kk 70 m²
Prodej bytu 2+kk 70 m²
Prodej bytu 2+kk 70 m²

Prodej bytu 2+kk 70 m²

Na Zderaze 307/2, Praha 2 - Nové Město

11 400 000 Kč

162 857 Kč/m2

Prodej domu 298 m², pozemek 730 m²Prodej domu 298 m², pozemek 730 m²
Prodej domu 298 m², pozemek 730 m²
Prodej domu 298 m², pozemek 730 m²

Prodej domu 298 m², pozemek 730 m²

Ke Spálence, Praha

32 150 000 Kč

28 950 000 Kč

97 148 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 61.9 m²Prodej bytu 2+kk 61.9 m²
Prodej bytu 2+kk 61.9 m²
Prodej bytu 2+kk 61.9 m²

Prodej bytu 2+kk 61.9 m²

K Beranovu 1181/9, Praha - Dolní Chabry

9 990 000 Kč

9 690 000 Kč

156 543 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Staré náměstí 4/1, Praha 6 - Ruzyně

14 890 000 Kč

13 995 000 Kč

254 455 Kč/m2

1...272829...57

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 003 nemovitostí