Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou od 14 mil. Kč

Od 14 mil. Kč

159 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 242 m², pozemek 307 m²Prodej domu 242 m², pozemek 307 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 307 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 307 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 307 m²

Zahradníčkova 1118/2, Praha 5 - Košíře

38 999 000 Kč

161 153 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 046 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 116 m²Prodej bytu 4+kk 116 m²
Prodej bytu 4+kk 116 m²
Prodej bytu 4+kk 116 m²

Prodej bytu 4+kk 116 m²

Skloněná 921/7, Praha 9 - Vysočany

15 500 000 Kč

133 621 Kč/m2

Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²
Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²
Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²

Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²

Karfíkova 903, Praha - Šeberov

29 990 000 Kč

84 718 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Strančická 3506, Praha

15 790 000 Kč

210 533 Kč/m2

Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²

Čistovická 243/26, Praha 17 - Řepy

24 000 000 Kč

108 597 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 100 m²Prodej bytu 3+1 100 m²
Prodej bytu 3+1 100 m²
Prodej bytu 3+1 100 m²

Prodej bytu 3+1 100 m²

Veletržní 405/31, Praha 7 - Holešovice

15 900 000 Kč

159 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 108 m²Prodej bytu 3+kk 108 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m²

Prodej bytu 3+kk 108 m²

Zelená 1743/18, Praha 6 - Dejvice

22 990 000 Kč

212 870 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 104 m²Prodej bytu 4+kk 104 m²
Prodej bytu 4+kk 104 m²
Prodej bytu 4+kk 104 m²

Prodej bytu 4+kk 104 m²

Pod Krocínkou, Praha

17 678 889 Kč

169 989 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Pod Krocínkou 1065/32, Praha 9 - Vysočany

19 373 005 Kč

162 798 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Pod Krocínkou 1065/32, Praha 9 - Vysočany

19 373 005 Kč

162 798 Kč/m2

1...345...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 046 nemovitostí