Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou od 14 mil. Kč

Od 14 mil. Kč

161 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²

Ke Klimentce 2102/20, Praha 5 - Smíchov

29 900 000 Kč

26 500 000 Kč

147 222 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 044 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1214 m²Prodej stavebního pozemku 1214 m²
Prodej stavebního pozemku 1214 m²
Prodej stavebního pozemku 1214 m²

Prodej stavebního pozemku 1214 m²

U javoru, Praha

31 199 000 Kč

28 999 000 Kč

23 887 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 91 m²Prodej bytu 3+kk 91 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m²

Prodej bytu 3+kk 91 m²

Škrábkových, Letňany, Praha

14 990 000 Kč

164 725 Kč/m2

Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²

Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²

Žďárská, Dolní Chabry, Praha

36 600 000 Kč

35 985 000 Kč

98 320 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²

Na Kačence 172/3a, Praha - Miškovice

14 390 000 Kč

105 809 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 119 m²Prodej bytu 4+1 119 m²
Prodej bytu 4+1 119 m²
Prodej bytu 4+1 119 m²

Prodej bytu 4+1 119 m²

Honzíkova, Praha

16 877 500 Kč

141 828 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²

Žampiónová, Praha

18 790 000 Kč

98 895 Kč/m2

Prodej domu 298 m², pozemek 730 m²Prodej domu 298 m², pozemek 730 m²
Prodej domu 298 m², pozemek 730 m²
Prodej domu 298 m², pozemek 730 m²

Prodej domu 298 m², pozemek 730 m²

Ke Spálence, Praha

32 150 000 Kč

28 950 000 Kč

97 148 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Milevská 2094, Praha

24 000 000 Kč

480 000 Kč/m2

Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²

Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²

Rotenská 540, Praha 14 - Kyje

59 950 000 Kč

164 247 Kč/m2

1...8910...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 044 nemovitostí