Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou od 28 mil. Kč

Od 28 mil. Kč

32 nemovitostí

doporučené

Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²
Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²
Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²

Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²

Pražského povstání 1170/31, Praha - Kunratice

33 900 000 Kč

95 493 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 182 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 135 m²Prodej bytu 4+kk 135 m²
Prodej bytu 4+kk 135 m²
Prodej bytu 4+kk 135 m²

Prodej bytu 4+kk 135 m²

Pod Havránkou 7/10, Praha - Troja

32 900 000 Kč

243 704 Kč/m2

Prodej domu 470 m², pozemek 300 m²Prodej domu 470 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 470 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 470 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 470 m², pozemek 300 m²

V rovinách 539/34, Praha 4 - Podolí

39 000 000 Kč

82 979 Kč/m2

Prodej atypického bytu 270 m²Prodej atypického bytu 270 m²
Prodej atypického bytu 270 m²
Prodej atypického bytu 270 m²

Prodej atypického bytu 270 m²

Malostranské náměstí, Praha

39 950 000 Kč

147 963 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 305 m²Prodej bytu 3+kk 305 m²
Prodej bytu 3+kk 305 m²
Prodej bytu 3+kk 305 m²

Prodej bytu 3+kk 305 m²

Křížová, Praha

45 000 000 Kč

147 541 Kč/m2

Prodej vily 578 m², pozemek 886 m²Prodej vily 578 m², pozemek 886 m²
Prodej vily 578 m², pozemek 886 m²
Prodej vily 578 m², pozemek 886 m²

Prodej vily 578 m², pozemek 886 m²

Černilovská 861/18, Praha - Klánovice

55 000 000 Kč

95 156 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 1168 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1168 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1168 m²

Nad konečnou 805/1, Praha 5 - Hlubočepy

33 750 000 Kč

135 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej domu 247 m², pozemek 1230 m²Prodej domu 247 m², pozemek 1230 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 1230 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 1230 m²

Prodej domu 247 m², pozemek 1230 m²

V lipách, Praha

29 999 000 Kč

121 453 Kč/m2

Prodej domu 184 m², pozemek 505 m²Prodej domu 184 m², pozemek 505 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 505 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 505 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 505 m²

Rovenská 382/2, Praha 19 - Kbely

28 560 000 Kč

155 217 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 212 m²Prodej bytu 4+kk 212 m²
Prodej bytu 4+kk 212 m²
Prodej bytu 4+kk 212 m²

Prodej bytu 4+kk 212 m²

Široká 64/12, Praha - Josefov

87 000 000 Kč

410 377 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 182 nemovitostí