Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

76 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 873 m²Prodej stavebního pozemku 873 m²
Prodej stavebního pozemku 873 m²
Prodej stavebního pozemku 873 m²

Prodej stavebního pozemku 873 m²

Mukařov, okres Mladá Boleslav

3 317 400 Kč

2 619 000 Kč

3 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 554 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 969 m²Prodej stavebního pozemku 969 m²
Prodej stavebního pozemku 969 m²
Prodej stavebního pozemku 969 m²

Prodej stavebního pozemku 969 m²

Strojetice, okres Benešov

3 391 500 Kč

2 907 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 952 m²Prodej stavebního pozemku 952 m²
Prodej stavebního pozemku 952 m²
Prodej stavebního pozemku 952 m²

Prodej stavebního pozemku 952 m²

Strojetice, okres Benešov

3 332 000 Kč

2 856 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 848 m²Prodej stavebního pozemku 848 m²
Prodej stavebního pozemku 848 m²
Prodej stavebního pozemku 848 m²

Prodej stavebního pozemku 848 m²

Strojetice, okres Benešov

2 968 000 Kč

2 544 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 845 m²Prodej stavebního pozemku 845 m²
Prodej stavebního pozemku 845 m²
Prodej stavebního pozemku 845 m²

Prodej stavebního pozemku 845 m²

Strojetice, okres Benešov

2 957 500 Kč

2 535 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²

Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

1 870 000 Kč

27 910 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Řiha
Realitní kancelář: OAK Group
Realitní makléř: Miroslav Řiha

Miroslav Řiha

4.4

Realitní kancelář: OAK Group
Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²

Čím, okres Příbram

2 500 000 Kč

35 714 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej chaty 60 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 406 m²

Roztoky ev. č. 47, Roztoky

2 950 000 Kč

49 167 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej chaty 89 m², pozemek 169 m²Prodej chaty 89 m², pozemek 169 m²
Prodej chaty 89 m², pozemek 169 m²
Prodej chaty 89 m², pozemek 169 m²

Prodej chaty 89 m², pozemek 169 m²

Kamýk nad Vltavou, okres Příbram

1 590 000 Kč

17 865 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Prodej chaty 80 m², pozemek 103 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 103 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 103 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 103 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 103 m²

Luka pod Medníkem ev. č. 172, Jílové u Prahy

1 950 000 Kč

24 375 Kč/m2

1...345...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 554 nemovitostí