Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

76 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 47 m², pozemek 538 m²Prodej domu 47 m², pozemek 538 m²
Prodej domu 47 m², pozemek 538 m²
Prodej domu 47 m², pozemek 538 m²

Prodej domu 47 m², pozemek 538 m²

Čisovice, okres Praha-západ

2 999 000 Kč

63 809 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 554 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²

Čisovice, okres Praha-západ

2 999 000 Kč

63 809 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1006 m²Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Chocenice u Břežan I

2 195 000 Kč

2 182 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²

Štěchovice ev. č. 7, Štěchovice

730 000 Kč

12 167 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²

Krňany, okres Benešov

150 000 Kč

7 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²

Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²

Za Akáty ev. č. 12, Vlašim

2 990 000 Kč

49 016 Kč/m2

Prodej chaty 18 m², pozemek 1022 m²Prodej chaty 18 m², pozemek 1022 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 1022 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 1022 m²

Prodej chaty 18 m², pozemek 1022 m²

Senec, okres Rakovník

1 990 000 Kč

110 556 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šmaus
Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Realitní makléř: Jiří Šmaus

Jiří Šmaus

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Prodej chaty 19 m², pozemek 25 m²Prodej chaty 19 m², pozemek 25 m²
Prodej chaty 19 m², pozemek 25 m²
Prodej chaty 19 m², pozemek 25 m²

Prodej chaty 19 m², pozemek 25 m²

Ořech, okres Praha-západ

450 000 Kč

23 684 Kč/m2

Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²

Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²

Svojšice 57, Svojšice

2 595 000 Kč

64 875 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²

Obecnice 242, Obecnice

2 250 000 Kč

32 143 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
1...456...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 554 nemovitostí