Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

227 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1030 m²Prodej stavebního pozemku 1030 m²
Prodej stavebního pozemku 1030 m²
Prodej stavebního pozemku 1030 m²

Prodej stavebního pozemku 1030 m²

Příbram - Orlov, okres Příbram

4 095 000 Kč

3 296 000 Kč

3 200 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 494 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

třída T. G. Masaryka, Mladá Boleslav

5 100 000 Kč

4 950 000 Kč

101 020 Kč/m2

Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²

Krtská, Jesenice

2 750 000 Kč

45 082 Kč/m2

Prodej chalupy 80 m², pozemek 381 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 381 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 381 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 381 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 381 m²

Hrdlořezy, okres Mladá Boleslav

3 900 000 Kč

48 750 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Dukel. hrdinů 1910, Rakovník II

2 999 000 Kč

90 879 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1167 m²Prodej stavebního pozemku 1167 m²
Prodej stavebního pozemku 1167 m²
Prodej stavebního pozemku 1167 m²

Prodej stavebního pozemku 1167 m²

Ledce, okres Mladá Boleslav

2 790 000 Kč

2 391 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 873 m²Prodej stavebního pozemku 873 m²
Prodej stavebního pozemku 873 m²
Prodej stavebního pozemku 873 m²

Prodej stavebního pozemku 873 m²

Průběžná, Chleby

3 490 000 Kč

3 998 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1157 m²Prodej stavebního pozemku 1157 m²
Prodej stavebního pozemku 1157 m²
Prodej stavebního pozemku 1157 m²

Prodej stavebního pozemku 1157 m²

Průběžná, Chleby

4 590 000 Kč

3 967 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Březohorská 453, Příbram VII

4 100 000 Kč

93 182 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 369 m²Prodej bytu 2+1 369 m²
Prodej bytu 2+1 369 m²
Prodej bytu 2+1 369 m²

Prodej bytu 2+1 369 m²

Studentská, Mělník

4 290 000 Kč

11 626 Kč/m2

1...678...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 494 nemovitostí