Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

227 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Kosmonautů, Mělník

4 750 000 Kč

96 939 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 494 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 770 m²Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²

Prodej stavebního pozemku 770 m²

Všestary, Všestary

4 680 000 Kč

6 078 Kč/m2

Prodej chalupy 130 m², pozemek 2003 m²Prodej chalupy 130 m², pozemek 2003 m²
Prodej chalupy 130 m², pozemek 2003 m²
Prodej chalupy 130 m², pozemek 2003 m²

Prodej chalupy 130 m², pozemek 2003 m²

Skvrňov 67, Skvrňov

4 350 000 Kč

33 462 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 867 m²Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²

Prodej stavebního pozemku 867 m²

Slaný, okres Kladno

3 500 000 Kč

4 037 Kč/m2

Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²

Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²

Luka pod Medníkem 107, Jílové u Prahy

1 897 000 Kč

1 747 000 Kč

44 795 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1738 m²Prodej stavebního pozemku 1738 m²
Prodej stavebního pozemku 1738 m²
Prodej stavebního pozemku 1738 m²

Prodej stavebního pozemku 1738 m²

Brambory, okres Kutná Hora

2 170 000 Kč

1 249 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2996 m²Prodej stavebního pozemku 2996 m²
Prodej stavebního pozemku 2996 m²
Prodej stavebního pozemku 2996 m²

Prodej stavebního pozemku 2996 m²

Kozárovice, okres Příbram

4 160 000 Kč

1 389 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

U Školky 699, Sedlčany

4 200 000 Kč

3 820 000 Kč

70 741 Kč/m2

Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²

Kácovec ev. č. 8, Tichonice

2 750 000 Kč

74 324 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 856 m²Prodej stavebního pozemku 856 m²
Prodej stavebního pozemku 856 m²
Prodej stavebního pozemku 856 m²

Prodej stavebního pozemku 856 m²

Čisovice, okres Praha-západ

4 250 000 Kč

4 965 Kč/m2

1...789...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 494 nemovitostí